Ecirli Polimer Hakkında

Ülkemizin polimer geri dönüşüm sektöründe lider firmaları arasında yer alan Ecirli Polimer, 25 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Manisa Ahmetli’de faaliyetlerine başlayan Ecirli Polimer 2021 yılı itibari ile Manisa Alaşehir’de faaliyetlerine devam etmektedir. Ar-Ge çalışmaları, ürün çeşitliliği ve uzman kadrosu ile Ecirli Polimer her geçen gün hizmet kalitesini geliştirmektedir.
Ecirli plastik geri dönüşüm tesislerinde atık plastik hurdalardan yılda yaklaşık 5000 ton poliproplen granül geri kazanımı gerçekleştirilmektedir.
Sektörün güvenilir firmalarından biri olan Ecirli Polimer, tekrar değerlendirilme imkanı olan plastik atıkların çeşitli fiziksel ve kimyasal işlemlerden geçirdikten sonra yeni bir hammaddeye dönüştürüp geri kazanım sürecine dahil etmektedir. Bu sayede enerji tasarrufuna destek olmakta ve bu yolla Türkiye ekonomisine katma değer sağlamakta olup kaynakların ekonomik kullanımı ve çevre kirliliği ile mücadelede önemli bir rol üstlenmektedir.

Misyon

Tesisimizde üretilen ürünlerin kalitesini koruyarak bu kaliteyi artırmak teknolojik gelişmeleri faaliyetlerimize yansıtarak plastik sektörüne yönlendirmek ve ülkemizin geri dönüşüm plastik ihtiyacını karşılamaktır

Vizyon

Plastik geri dönüşüm sektöründe çevreye duyarlı öncü bir şirket olarak ülkemizde ve Avrupa ülkelerinde performansı örnek gösterilen güvenilir bir yapı inşa etmektir.